BEHIND THE BRAND: THE BASE LABEL

SUSTAINABLE. ETHICAL. TIMELESS.

Marka The Base Label dba nie tylko o planetę, ale również o ludzi. Wszystkie ubrania są bezpiecznie dla ludzi i środowiska, marka unika materiałów zawierających szkodliwe chemikalia i poszukuje takich, które zostały wyprodukowane z wykorzystaniem zrównoważonych praktyk zmniejszających zużycie wody i produkcję odpadów. Każda krawcowa tworząca produkty The Base jest uczciwie opłacana i pracuje w przyjaznym środowisku. Marka podąża za najnowszymi trendami w modzie, ale zawsze pozostaje wierna klasykom. Mając to na uwadze, tworzy ubrania, które są jednocześnie aktualne i ponadczasowe.

Za The Base Label stoi Alja Perne, założycielka jednego z najbardziej znanych blogów modowych i lifestylowych na Słowenii, ABCSTYLE, która przekształca swoją pasję do mody w biznes dzięki własnej marce modowe. The Base Label to ubrania dla kobiet od kobiet.

Zdjęcia: The Base Label
Wszelkie informacje pochodzą ze strony marki oraz z deklaracji (Sustainability Declaration), którą założycielka marki wypełniła zanim rozpoczęliśmy naszą współpracę.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ