BEHIND THE BRAND: PHRIYA

Jak mówią o sobie założyciele:

„Jesteśmy Hans & Patricia. Jesteśmy partnerami, kochankami a przede wszystkim pełnoetatowymi marzycielami. Uwielbiamy śnić i marzyć, szczególnie w naszych piżamach. Stworzyliśmy Phriyę, ponieważ chcieliśmy, aby nasze marzenie stało się rzeczywistością oraz pragnęliśmy zainspirować innych aby spełniali swoje marzenia. Chcemy żebyście mieli wspaniałe sny w naszych piżamach i zainspirować Was do podążania za swoimi marzeniami.

Powtarzając za Harriet Tubman „Każde wielkie marzenie zaczyna się od marzyciela. Zawsze pamiętajcie, że macie w sobie siłę, cierpliwość i pasję, by sięgnąć po gwiazdy, aby zmieniać świat.”

W Phriya łączymy pasję, wyobraźnię, sztukę, kreatywność, innowację i odpowiedzialność społeczną, aby przekraczać granice tego, czym mogą być marzenia.

Dla niektórych marzenia senne są po prostu następstwem obrazów, pomysłów, emocji i wrażeń, które pojawiają się podczas snu. Dla innych chodzi o przekształcenie pomysłów w rzeczywistość, a dla nas to jedno i drugie."

JOYFUL COLLECTION

Nowa kolekcja JOYFUL została stworzona, aby przypomnieć nam, żebyśmy potrafili znajdować przyjemność, radość, ekscytację i wdzięczność w drobnych, codziennych rzeczach.

Ze wszystkim co dzieje się teraz na świecie, kolekcja JOYFUL jest inna niż pozostałe. Bez pięknych, wciągających historii ma po prostu przynieść nam jedną najważniejszą rzecz.

RADOŚĆ.

Wszystkie produkty matki powstają w małej, lokalnej pracowni w Rumunii, w Transylwanii. Właściciele marki regularnie odwiedzają pracownię, ponieważ sami mieszkają w tym samym regionie. Wzory na ich pięknych piżamach są ręcznie malowane. Marka korzysta tylko z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Kolekcje powstają w bardzo limitowanych ilościach.

Marka współpracuje z dostawcą bawełny, który należy do Better Cotton Initiative. Jest to inicjatywa wspierająca etap produkcji bawełny. Wiąże się z ograniczonym zużyciem wody (o ok. 30%) oraz ogranicza stosowanie pestycydów, a także zapewnia pracownikom bezpieczne warunki pracy. Więcej o samej inicjatywie i jej kryteriach można przeczytać bezpośrednio na stronie BCI (do czego zachęcamy): https://bettercotton.org/better-cotton-standard-system/production-principles-and-criteria/

Zdjęcia: Phriya
Wszelkie informacje pochodzą ze strony marki oraz z deklaracji (Sustainability Declaration), którą założyciele marki wypełnili zanim rozpoczęliśmy naszą współpracę.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ